Dianorm, čaj

Kód: DNC
170 Kč
Vyprodáno (1 ks)

Čaj pro normalizaci činnosti žaludku, dvanáctníku a slinivky břišní. Optimalizuje procesy trávicích enzymů a tvorby inzulínu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fytotea je nálev nebo odvar z plodů, květů, stonků nebo kořenů různých bylin, který dobře ovlivňuje stav různých systémů organismu v závislosti na kombinaci složek získaného nápoje. Jeho struktura kromě vitaminů a minerálních látek zahrnuje aminokyseliny, éterické oleje, třísloviny a mnoho dalších užitečných kombinací. Pravidelná aplikace fytotéky při dodržení určitého dávkování, které nepřesahuje denní potřebu organismu na živiny, dokáže normalizovat metabolické procesy a zvýšit imunitu.

Čaj pro normalizaci činnosti žaludku, dvanácterníku a slinivky břišní. Optimalizuje procesy trávicích enzymů a tvorby inzulínu. Chrání sliznici žaludku a střev před poškozením. Snižuje zatížení slinivky břišní. Poskytuje velmi plynulý antihyperglykemický účinek. Usnadňuje průběh diabetu a brání rozvoji cévních komplikací.

Doporučuje se:
gastroduodenitida a žaludeční vřed,
chronická pankreatitida,
diabetes 1. a 2. typu,
poruchy trávení způsobené dysfunkcí slinivky břišní,
k prevenci diabetické angiopatie dolních končetin a sítnice.

Složení:Zelený čaj, kořen zázvoru (Zingiber officinale), kořen blatouchu (Althaea officinalis L.), plody fenyklu (Anethi graveolentis fructus), kořen lékořice (Glycyrrhiza glabra L.), výhonky borůvky (Vaccinium myrtillus L.). ), řebříček obecný (Achillea Nerba millefolii L.), květy heřmánku pravého (Flores Matricaria recutita), květy měsíčku lékařského (Flores Calendulae Officinalis L.), listy eukalyptu rozkladitého (Eucalyptus L.).

Jak aplikovat:
Jednou na noc, na lačno.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: