RN 01® proti vráskám, kosmetika, peptidy

Kód: RN01
420 Kč
Doba dodání je 10 dnů

Inovativní vícesložkový krém z kosmetické řady Reviline® s peptidy. Speciálně vytvořený proti vráskám v obličeji. Obsahuje peptidy z osteoartikulární tkáně.


RN 01®, kosmetika s peptidy. Obsah 30 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečná peptidová řada peptidové kosmetiky REVILINE® zaujímá přední místo mezi produkty péče o pleť a má výrazný účinek proti stárnutí. Receptury krémů jsou vyvíjeny s ohledem na nejnovější inovace ve světové kosmetologii.

Řada zahrnuje řadu přírodních peptidových komplexů s různými aplikačními místy, které mají účinný omlazující účinek na pokožku. Působením přírodních peptidů se metabolismus v kožních buňkách obnovuje a zůstává na optimální fyziologické úrovni. Zlepšuje se struktura a barva, pokožka je zvlhčena, je dosaženo efektu vyhlazení.
RN 01®, krém na obličej proti vráskám - exkluzivní kosmetický prostředek s dokonale vybranými složkami, který zaručuje maximální účinek proti vráskám u jemné pokožky očí. Krém má extrémně vysokou absorpční schopnost, je hypoalergenní a vhodný pro citlivou pokožku.

Krém činí pokožku hebkou a hedvábnou, dodává jí mladost a zářivost a chrání před agresivním vlivem prostředí.

Obsahuje peptidy osteoartikulární tkáně.

Složení: Aqua, Sorbitol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Xanthan Gum, Chondrus
Crispus, Glucose,Olea Europaea Fruit Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Panax Ginseng Cell
Culture Extract (Neovitin®), Cyclomethicon, Dimethicone, Stearic Acid, Palmitic Acid, Potassium
Cetyl Phosphate, Cetearyl Alcohol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Peptide Complex
A-4, Bisabolol,Silver Citratе, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract,Acrylates/С10-30 Alkyl
Acrylate Crosspolymer, Citric Acid, Triethanolamine, BHT, Parfum, Citronellol, Linalool, Limonene.

Návod k použití: Malé množství krému naneste na čistou pokožku obličeje a vtírejte až do úplného vstřebání.

Balení: 30 ml

Výrobce: "CBA "VITA", Staroputilovsky val 7/2, lit. A, St. Petersburg, 192148, Rusko. MS certifikát ISO 9001:2015 and GMP.

Společnost oprávněná přijímat stížnosti od spotřebitelů: "Scientific and Production Center of Revitalization and Health", Yamskogo polya street 2, bld. 13, premise XII, room 32, Moskva, 125 040, Rusko.

Poštovní adresa: P.O. Box 59, Moskva, 127 137, Rusko. Telefon: ­+7(495)640-06-14. www.peptidesco.com

Dovozce a distributor pro ČR: Unlimit Beauty s.r.o., Revoluční 1403/28, Praha 1, www.idun.cz

 

Hlavní složky:

Neovitin® -induktor endogenní superoxiddismutázy.

Přípravek se silnými antioxidačními a anti-aging vlastnostmi, získaný z biomasy kořene ženšenu na základě originální technologie chemicko-biologického sdružení "Vita". Navržený komplex si vyžádal experimentální studie v Toxikologickém ústavu. Prokázal anti, UV-a ochranné, regenerační, antimikrobiální, imunomodulační a protinádorové aktivity. Zlepšuje také kožní turgor a lokální kožní prokrvení.

Mnoho biochemických reakcí probíhá v těle mechanismem volných radikálů, ale vlivem prostředí a poruch vlastního antioxidačního systému dochází k hromadění nadbytku volných radikálů. V důsledku toho dochází v organismu k oxidačnímu stresu. Jako moderní vysoko denzní antioxidační činidlo, se v moderním farmaceutickém průmyslu již dlouho používá ženšen buněčné biomasy, který se pěstuje pomocí patentované biotechnologie. Skutečností je, že aktivita ženšenové biomasy je mnohem vyšší než aktivita živých kořenů. Technologie pěstování biomasy produkuje velké množství surovin šetrných k životnímu prostředí, což je v moderních podmínkách důležité. Droga, získaná z biomasy kořene ženšenu na základě originální technologie, poskytuje antioxidační ochranu organismu stimulací produkce endogenní superoxiddismutázy - jednoho z hlavních antioxidačních systémů organismu.

Působení aktivních složek komplexu urychluje v těle produkci interferon antioxidativních enzymů, které inhibují peroxidační reakce (destrukce) lipidů buněčných membrán, posilují je a tím zvyšují odolnost tkání, a inhibují předčasné stárnutí.

Jedinečné protizánětlivé a regenerační vlastnosti přípravku Neovitina® potvrzuje 11 patentů a zlaté medaile, které udělil RANS - II Mečnikova "Za praktický přínos k upevnění zdraví národa" a Paul Ehrlich Evropské komise za akademické ocenění "za vynikající výsledky v oblasti sociální a preventivní medicíny".

 

Sladké mandle 

Sladké mandle a olej jsou jedny z nejlepších ingrediencí do kosmetických přípravků, prověřené časem. V lékařství a parfumerii jsou známy již 8000 let.

Mandle jsou plode mandlovníku obecného (Amygdalus communis), který roste ve střední Asii, Íránu, Turecku a na Balkáně. Domovina mandloní není známa, ale předpokládá se, že to byla Střední Asie a Čína.

Mandle v obsahu rostlinných bílkovin zaujímají 2. místo hned po arašídech a jsou bohaté na tuky, minerální látky a cenné silice. Existují dvě hlavní odrůdy sladkých a hořkých mandlí. Sladké mandle se od hořkých liší nedostatkem amygdalinu, který slouží jako nositel typické mandlové chuti. Amygdalin je snadno rozložitelný cukr, benzaldehyd a vysoce toxický kyanovodík. Sladké jsou kromě všech těchto cenných vlastností bohaté na vitaminy E, B2, B3, jsou přírodním antioxidantem obsahujícím fosfor, zinek, měď, železo, vápník, hořčík. Sladké mandle asijské národy odedávna používají jako zjemňující a vyživující prostředek. Skvěle čistí pokožku, zmírňuje podráždění.

 

Citrát stříbrný

Antimikrobiální působení stříbra je lidstvu známo již více než 100 let:

 Účinné antimikrobiální stříbro,

 • aplikace je bezpečná pro lidské zdraví,
 • přírodní biocid
 • řada technik založených na použití stříbra byla úspěšně použita v medicíně a dalších (technických) oblastech včetně vodoochranářství, obvazování ran apod,
 • použití stříbra v kosmetice nebylo dosud úspěšné z důvodu omezené kompatibility a stability dostupných výrobků na trhu na bázi stříbra v kosmetických přípravcích, což mělo za následek srážení, změnu barvy a sníženou účinnost.


Mechanismus účinku

Aktivní složky proudu jsou ionty stříbra TINOSAN®SDC. Stříbrné ionty reagují s nukleofilními skupinami aminokyselin a proteinů, enzymů a složek membrán (jako jsou sulfogidril-, amino, imidazolové, fosfátové a karboxylové skupiny), inhibiční mechanismy transportu, inhibice metabolismu mikrobiálních buněk, tj. nespecifický mechanismus účinku stříbrné ionty jsou vystaveny působení bakterií již více než 4 miliardy let, a přesto vůči nim nezpůsobily vznik žádné rezistence*.

*S.L. Percival a kol.: J. Hosp. Infect. 60, 1-7 (2005)

Vážné problémy vidíme u široce používaných konzervačních látek v kosmetice

Parabeny

 • Pod "tlakem" diskuse o endokrinní aktivitě a senzibilitě.
 • Kupující hledají alternativní výrobky a odmítají suroviny s použitím parabenů.
 • Kosmetické výrobky "bez parabenů" se stávají velmi oblíbenými.

Bronopol / Bronidoks

 • Galogenizirovannye Mohou tvořit nitrosaminy v kombinaci s dusitany a aminy.

Isothiazolinone (MIT / CIT)

 • Senisibilizující není stabilní při teplotách mezi 40 °C a vyšších chlorovaných produktech. 

 

Tinosan® SDC má konzervační schopnost

 • Tinosan® SDC vykazuje vynikající konzervační schopnost při nízkých koncentracích (0,1 % -0,3 %)
 • poskytuje kromě konzervačních i dezodorační a antibakteriální účinky
 • může být kombinován se širokou škálou konzervačních látek pro zvýšení účinnosti
 • neobsahuje formaldehyd, neobsahuje fenol
 • není halogenován
 • bez kvartérních amoniových sloučenin
 • má příznivý toxikologický a environmentální profil
 • přírodní složka.

Zkouška konzervační schopnosti / kapacity

Testované organismy

Ø gramnegativní bakterie

- Pseudomonas aeruginosa

- Escherichia coli

Ø Grampozitivní bakterie

- Staphylococcus aureus

Ø Kvasinky

- Candida albicans

Ø houby

- Aspergillus niger.


Testované organismy by měly odrážet širokou škálu mikrobiálních kontaminantů a kažení kosmetických výrobků.

Tinosan® SDC - ideální antimikrobiální složka pro kosmetiku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: