Micelární čistící tonikum®, kosmetika, peptidy

Kód: MCT
299 Kč
Skladem (2 ks)

Micelární čisticí tonikum® řady Reviline®, je zaměřeno na jemné a účinné odstranění make-upu obličeje, očí a čištění pleti.


Micelární čistící tonikum®, kosmetika s peptidy. Obsah 110 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čisticí micelární tonikum řady Reviline® je navrženo pro jemné a efektivní odstranění make-upu a čištění obličeje, očí a pokožky. Odstraňuje make-upu, různé znečišťující látky, které se nevyhnutelně ukládají na povrchu pokožky během dne, jakož i odpadních produktů z buněk epidermis, mazových žláz a dalších dermálních struktur. Použití tonika je důležitým krokem při každodenní péči o pokožku. Tento postup připravuje pokožku na další péči, její kvalita závisí na účinnosti použití jiných kosmetických přípravků.

Kombinace tonických ošetřujících přísad, zvlhčujících přísad, jemných povrchově aktivních látek pro maximální čištění a bezkonkurenční lehkosti a pohodlí a podporuje optimální pronikání aktivních složek do následné péče.

Složení: water, poloxamer 184, hydrolat witch hazel, isopropandiol, hydroxyethyl urea, betaine, coffee green extract, panthenol, deceth-7 (and) PEG-40 hydrogenated castor oil (and) PPG-26 (and) buteth-26, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, perfume

Jak používat: Aplikujte ráno a večer pro vyčištění pleti obličeje a očí pomocí bavlněného tamponu. Umyjte vodou. 

Datum expirace: 3 roky od data výroby.

Výrobce: LLC "Sunset", Ruská federace, 192102, Petrohrad, ul. Samoylovoy 5, kancelář 209.

Společnost oprávněná přijímat stížnosti spotřebitelů: "Scientific and Production Center of Revitalization and Health", Yamskogo polya street 2, bld. 13, premise XII, room 32, Moskva, 125 040.

Poštovní adresa: Rusko, 127473, Moskva, p.o. box 59. Tel:+7(495) 640-06-14, www.npcriz.com

Dovozce a distributor pro ČR: Unlimit Beauty s.r.o., Revoluční 1403/28, Praha 1, www.idun.cz.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: