Zubní pasta s peptidy a SOD

Kód: ZPS
280 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Zubní pasta s peptidy a SOD pro prevenci onemocnění ústní dutiny.


  • superoxiddismutáza (SOD) přeměňuje superoxidové radikály na méně toxické vazby, má antioxidační, protizánětlivý a všesmělný účinek
  • peptidový komplex A-3 (peptidy cév) posiluje stěny kapilár, zlepšuje mikrocirkulaci a trofii parodontové tkáně, snižuje krvácení dásní
  • peptidový komplex A-4 (peptidy kostní a chrupavkové tkáně) posiluje strukturu zubů a stimuluje syntézu skloviny
  • peptidový komplex A-6 (thymusové peptidy) urychluje regeneraci a hojení tkáně dásní a sliznice ústní dutiny

Balení obsahuje 63 g.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účinné pro prevenci a jako součást komplexní léčby gingivitidy (zánětu dásní), paradentózy a stomatitidy (zánětu ústní sliznice), pro prevenci zubního kazu; má protizánětlivé, antioxidační a uklidňující účinky, stimuluje lokální imunitu ústní dutiny, narušuje tvorbu zubních usazenin.

Každodenní používání zubní pasty s peptidy a SOD zaručuje zdravý úsměv a vzácné návštěvy zubaře, a to pouze pro preventivní účely.

Složení: Čištěná voda, hydratovaný oxid křemičitý, glycerin, sorbitol, sodná sůl karboxymethylcelulózy, fenoxyethanol s ethylhexylglycerinem, chlorid sodný, aroma, sacharin, mátový esenciální olej, superoxiddismutáza, peptidové komplexy: A-3, A-4, A-6.

Je možná individuální intolerance aktivních složek.

Doporučené užívání: Pro dosažení maximálního účinku se doporučuje používat pastu Revidont Professional alespoň 2krát denně. Děti do 7 let si mohou pod dohledem dospělých čistit zuby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: