ACTiMAN®, doplněk stravy

Kód: ATM
560 Kč
Vyprodáno

Vícesložkový přírodní přípravek pro muže.

Vzhledem k předpisům EU Vám nemůžeme sdělit všechny přínosy tohoto doplňku stravy. Více informací o produktu si můžete vyhledat např. podle názvu produktu na cizojazyčných internetových stránkách, na internetových stránkách výrobce, nebo v odborné literatuře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vícesložkový přírodní přípravek pro podporu urinogenitálního systému mužů. Aktivní látky v produktu ACTiMAN® cestují a spolupracují s buňkami v prostatě, varlatech a nadvarleti. 

Správná funkce prostaty, varlat a nadvarlat je důležitá pro zrání spermií a jejich pohyblivost v ejakulátu. Dále pak snižuje stagnující a zánětlivé procesy v orgánech malé pánve, zlepšuje přítok krve do kavernózních tělísek penisu a zpomaluje růst adenomu prostaty.

Obsahuje:

Složení: L-arginin, želatinová tobolka (želatinová potravina, potravinářské barvivo E171), MCC (plnivo), L-karnitin, acetyl-L-karnitin, extrakt ze sablové palmy (Serenoa), extrakt z květů kaktusu Opuntia, stearát vápenatý ), extrakt ze semen dýňe, extrakt z kůry pidzheuma, extrakt z muira puama, extrakt z epimediuma.  

Dávkování: Dospělý muž 1 tobolka 2krát denně. Doba kúry je 14 až 30 dnů. Dle potřeby můžete opakovat kúru 3-4 za rok.

Upozornění: Nepřekračujte denní doporučené dávkování. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není určen pro děti do 3 let. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Není určeno jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí, v originálním balení na suchém místě. Chraňte před světlem a teplotou nad +25 ℃

Balení: 30 tobolek

Hmotnost: 11,7 g

Výrobce: ZAO GNC PM Pharma, Rusakovovská 22, 107014, Moskva, Rusko

Dovozce a distributor pro ČR: Unlimit Beauty s.r.o., Revoluční 1403/28, Praha 1, www.idun.cz.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: