Activity. Anti-age complex NB®, doplněk stravy, peptidy

Kód: 807
2 290 Kč
Skladem (1 ks)

Multifunkční anti-age komplex se širokými účinky. Proti vráskám a pro zářivou a pevnou pokožku. Vhodný také k doplnění energie.

Obsahuje peptidy z chrupavky a z B-buněk imunitního systému (B-lymfocyty).

Ječmen a kořen ženšenu jsou přírodními antioxidanty. Ječmen dále podporuje celkové povzbuzení organismu. Kořen ženšenu přispívá k příznivému duševnímu zdraví, dodává energii a podporuje dobrý spánek.

Vzhledem k předpisům EU Vám nemůžeme sdělit všechny přínosy tohoto doplňku stravy. Více informací o produktu si můžete vyhledat např. podle názvu produktu na cizojazyčných internetových stránkách, na internetových stránkách výrobce, nebo v odborné literatuře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: Glycerol, extrakt z hematokoků (astaxantin), extrakt z ječmene (obsahuje superoxiddismutázu), extrakt z kořenů ženšenu, kyselina alfa-lipoová, extrakt z rozmarýnových bylin, xanthanová guma, kyselina citronová, sorban draselný (konzervant), přírodní sladidlo steviazid, peptidový komplex AA-9 z chrupavky, peptidový komplex AA-3 z B-vazby imunitního systému.

Doporučené denní dávkování: 25 kapek koncentrátu rozpusťte ve 100 ml čisté vody pokojové teploty. Před použitím si prosím pozorně přečtěte informace na vnějším obalu a informace v příbalovém letáku.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není určen pro děti do 3 let. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Přípravek neslouží jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí, v originálním balení na suchém místě. Chraňte před světlem a teplotou nad +25 ℃.

Balení: 50 ml

Výrobce: LLC Sunset, str. Samoylovoy 5, 192102, St. Petersburg, Rusko

Země původu: Rusko

Dovozce a distributor pro ČR: Unlimit Beauty s.r.o., IČO: 09277480, Revoluční 1403/28, 110 00 Praha 1,  www.idun.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: