Adestab®, doplněk stravy

Kód: ADT
560 Kč
Skladem (2 ks)

Vícesložkový přírodní přípravek z květů aronie, meduňky lékařské, květu měsíčku lékařského, chmelových šištic, semen fenyklu, hlohu a přesličky rolní.

Aronie a přeslička jsou přírodními antioxidanty.

Meduňka lékařská přispívá mj. k normální funkci oběhové soustavy.

Měsíček lékařský přispívá mj. k normální činnosti cévní soustavy.

Fenykl přispívá mj. k detoxikaci.

Hloh přispívá mj. k:

  • normální funkci nervové soustavy
  • normální funkci oběhové soustavy
  • normální činnosti srdce a cévního systému
  • fungování krevního oběhu do mozku

Vzhledem k předpisům EU Vám nemůžeme sdělit všechny přínosy tohoto doplňku stravy. Více informací o produktu si můžete vyhledat např. podle názvu produktu na cizojazyčných internetových stránkách, na internetových stránkách výrobce, nebo v odborné literatuře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: Chlorid draselný, citrát hořečnatý, MCC (nosič), prášek z květů aronie (lot. Aronia melanocarpa), prášek z byliny meduňky lékařské (lot. Melissa officinalis), prášek z květů měsíčku lékařského (lot. Calendula officinalis), prášek z chmelových šištic (lot. Humulus lupulus), prášek ze semen fenyklu (lot. Foeniculum vulgare, stearan vápenatý, hydroxypropylmethylcelulosa (nosič), polyethylenglykol (PEG 4000, glazurátor)), extrakt z hlohu, extrakt z přesličky rolní, potravinářské barvivo oxid titaničitý.

Doporučené denní dávkování: Dospělí a děti starší 14 let - 2 tablety 2x denně během jídla. Doporučená doba kúry je 4-6 týdnů. Kúru je možné opakovat kdykoliv v průběhu roku. Před použitím si prosím pozorně přečtěte informace na vnějším obalu a informace v příbalovém letáku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: