Ardiliv®, doplněk stravy

Kód: K7
480 Kč
Skladem (1 ks)

Vícesložkový přípravek s resveratrolem, extraktem z artyčoku, vinné révy, lesních jahod a dihydorquercetinu.

Artyčok přispívá mj. k normální činnosti jater.

Vzhledem k předpisům EU Vám nemůžeme sdělit všechny přínosy tohoto doplňku stravy. Více informací o produktu si můžete vyhledat např. podle názvu produktu na cizojazyčných internetových stránkách, na internetových stránkách výrobce, nebo v odborné literatuře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: MCC (nosič), želatinová tobolka (želatina, potravinářské barvivo E171), extrakt z červených listů vinné révy, extrakt z plodu artyčoku, bylinkový extrakt z lesních jahod, dihydroquercetin, resveratrol.

Doporučené denní dávkování: 1-2 tobolek 2krát denně ráno a večer před jídlem. Doporučená doba kúry je 1 měsíc. Kúru je možné opakovat 2 – 3krát ročně. Před použitím si prosím pozorně přečtěte informace na vnějším obalu a informace v příbalovém letáku.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není určen pro děti do 3 let. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Přípravek neslouží jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí, v originálním balení na suchém místě. Chraňte před světlem a teplotou nad +25 ℃.

Balení: 30 tobolek.

Hmotnost: 9 g

Výrobce: ZAO GNC PM Pharma, Rusakovovská 22, 107014, Moskva, Rusko

Země původu: Rusko

Dovozce a distributor pro ČR: Unlimit Beauty s.r.o., IČO: 09277480, Revoluční 1403/28, 110 00 Praha 1, www.idun.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: