BIOPULSE® CEREBRI®, doplněk stravy, peptidy

Kód: 261
12 880 Kč
Skladem

Nativní peptidy pro nervový systém.


Obsahuje bioaktivní peptidy s podpůrným účinkem na nervový systém.


BIOPULSE® CEREBRI®, doplněk stravy, peptidy obsahuje kúru na 60 dnů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Orgánově-specifický ultrafiltrát připravený z králičího mozku. Obsahuje bioaktivní peptidy s podpůrným účinkem na nervový systém

Složení (2,5 ml):Peptidy 100 µg, chlorid sodný 20 mg, stabilizátory (chlorid draselný 0,50 mg, dodekahydrát hydrogenfosforečnanu sodného 7,55 mg, dihydrogenfosforečnan draselný 0,50 mg) v lahvičce roztoku. Výživový doplněk neobsahuje cukry, lepek, konzervační látky. Je vhodný i pro diabetiky a osoby s celiakií.

Dávkování: Jedna lahvička jedenkrát denně po dobu 60 dní. Optimální doba užívání výživového doplňku je 60 dní. Dvouměsíční kúra obsahuje 3 balení, po 20 lahvičkách po 2,5 ml. Doporučená denní dávka obsahuje 100 µg peptidů v lahvičce roztoku. Obsah lahvičky se přenese na lžíci a dá se do úst, nejlépe pod jazyk. Pokud je to možné, nechá se působit 10–30 sekund a pak se polkne. Lze zapít malým množstvím vody nebo jiné tekutiny.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 25.5.2021
Dobrý den, jmenuji se Jakub Šustek ( teď si říkám Buba Fuftek). Narodil jsem se mamince v 7 měsíci. Byl jsem malý a měl problémy s dýchaním. Teď jsem už velký kluk, budou mi 4 roky, měřím 104 centimetrů a mám 17 kilo. Maminka byla ze mě jeste nedávno hoodně nešťastná. Neuměl jsem moc mluvit. Nedokázal jsem říct co chci a jak se cítím. Má odpověď byla: Nic mami.. Pak maminka objednala od hodného pána mooc dobré pitíčko Cerebri v úžasných lahvičkách, se kterými si hraju. Po 14 dnech se mi v hlavičce začala tvořit slovíčka sama. Byl jsem rád, máma už ví s čím si chci hrát a co chci jist. Překvapuju své okolí: " Pusa plná zubů." " Máma má hezké oči." " Auto má malé kola." Maminka je moc šťastná a já taky. S pozdravem Buba Fuftek a máma.