BIOPULSE® MAGNUS®, doplněk stravy, peptidy

Kód: 264
12 320 Kč
Skladem

Nativní peptidy pro srdce.


Obsahuje bioaktivní peptidy s podpůrným účinkem na srdce.


BIOPULSE® MAGNUS®, doplněk stravy s peptidy obsahuje kúru na 60 dnů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Orgánově-specifický ultrafiltrát připravený z králičího srdce. Obsahuje bioaktivní peptidy s podpůrným účinkem na srdce.

Složení (2,5 ml): Peptidy 100 µg, chlorid sodný 20 mg, stabilizátory (chlorid draselný 0,50 mg, dodekahydrát hydrogenfosforečnanu sodného 7,55 mg, dihydrogenfosforečnan draselný 0,50 mg) v lahvičce roztoku. Výživový doplněk neobsahuje cukry, lepek, konzervační látky. Je vhodný i pro diabetiky a osoby s celiakií.

Dávkování: Jedna lahvička jedenkrát denně po dobu 60 dní. Optimální doba užívání výživového doplňku je 60 dní. Dvouměsíční kúra obsahuje 3 balení, po 20 lahvičkách po 2,5 ml. Doporučená denní dávka obsahuje 100 µg peptidů v lahvičce roztoku. Obsah lahvičky se přenese na lžíci a dá se do úst, nejlépe pod jazyk. Pokud je to možné, nechá se působit 10–30 sekund a pak se polkne. Lze zapít malým množstvím vody nebo jiné tekutiny.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
F Avatar autora | 14.5.2021
Ve svých 53 letech (letos je mi 70let) mi byl uznán plný invalidní důchod na základě určení diagnózy sudeckova algodystrofického syndromu. Postupem času došlo k celkovému zhoršení zdravotního stavu. Vyzkoušela jsem kde co. Také jezdím každý druhý rok do lázní Jáchymov, kdy po návratu dojde ke zlepšení zhruba na půl roku. Jeden můj známý mě asi před rokem seznámil s peptidy a předal mi kontakt. Po delším váhání jsem se rozhodla přípravky vyzkoušet. Postupně jsem začala přípravkem MAGNUS a jsem z toho nadšená. Při poslední návštěvě u svého ošetřujícího lékaře mi bylo sděleno, že u srdíčka došlo k velkému zlepšení a já se tak i cítím. Jsem mnohem vitálnější, mám více energie, méně reaguji na prudké změny počasí a tlaku a mám pocit jakoby „silnějšího“ srdíčka. Díky přípravku můžu dnes trávit více času na mé oblíbené zahrádce a ještě mi zbývá dost energie pro mé vnoučata.