BIOPULSE® MOBILIS®, doplněk stravy, peptidy

Kód: 270
12 320 Kč
Skladem

Nativní peptidy pro pohybový aparát.


Obsahuje bioaktivní peptidy s podpůrným účinkem na pohybový aparát.


BIOPULSE® MOBILIS®, doplněk stravy s peptidy obsahuje kúru na 60 dnů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Orgánově-specifický ultrafiltrát připravený z králičí chrupavky, kosti a svalu. Obsahuje bioaktivní peptidy s podpůrným účinkem na pohybový aparát.

Složení (2,5 ml): Peptidy 100 µg, chlorid sodný 20 mg, stabilizátory (chlorid draselný 0,50 mg, dodekahydrát hydrogenfosforečnanu sodného 7,55 mg, dihydrogenfosforečnan draselný 0,50 mg) v lahvičce roztoku. Výživový doplněk neobsahuje cukry, lepek, konzervační látky. Je vhodný i pro diabetiky a osoby s celiakií. 

Dávkování: Jedna lahvička jedenkrát denně po dobu 60 dní. Optimální doba užívání výživového doplňku je 60 dní. Dvouměsíční kúra obsahuje 3 balení, po 20 lahvičkách po 2,5 ml. Doporučená denní dávka obsahuje 100 µg peptidů v lahvičce roztoku. Obsah lahvičky se přenese na lžíci a dá se do úst, nejlépe pod jazyk. Pokud je to možné, nechá se působit 10–30 sekund a pak se polkne. Lze zapít malým množstvím vody nebo jiné tekutiny.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 14.5.2021
Je mi 48 let. V srpnu roku 2020 jsem podstoupil operaci kotníku z důvodu nekrózy, která byla důsledkem neléčeného úrazu. Při této operaci mi byla odstraněna část chrupavky. Přestože jsem řádně dodržoval klidový režim (cca 3 měsíce) a v průběhu rehabilitoval, stav se nijak nezlepšil. Kotník nesnesl žádnou delší zátěž (procházka, odnesení tašky s nákupem apod.). Výsledek magnetické rezonance po 6 měsících ukázal nezlepšující se stav. Po nepříznivém výsledku magnetické rezonance jsem začal aplikovat přípravek MOBILIS. Po 14 denní aplikaci došlo ke zhoršení stavu, na což jsem byl předem upozorněn, a proto jsem v aplikaci přípravku pokračoval. Přípravek jsem užíval 2 měsíce. Cca necelý měsíc po aplikaci přípravku došlo k rapidnímu zlepšení stavu do fáze, že jsem se vydal na 9 km procházku, kterou jsem absolvoval bez komplikací. Můj stav se teď zlepšuje ode dne ke dni a mám upřímnou radost, že se mohu vrátit k aktivnímu stylu života.