BIOPULSE® MOBILIS®, doplněk stravy, peptidy

Kód: 270
12 320 Kč
Skladem

Nativní peptidy pro pohybový aparát.


Obsahuje bioaktivní peptidy s podpůrným účinkem na pohybový aparát.


BIOPULSE® MOBILIS®, doplněk stravy s peptidy obsahuje kúru na 60 dnů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Orgánově-specifický ultrafiltrát připravený z králičí chrupavky, kosti a svalu. Obsahuje bioaktivní peptidy s podpůrným účinkem na pohybový aparát.

Složení (2,5 ml): Peptidy 100 µg, chlorid sodný 20 mg, stabilizátory (chlorid draselný 0,50 mg, dodekahydrát hydrogenfosforečnanu sodného 7,55 mg, dihydrogenfosforečnan draselný 0,50 mg) v lahvičce roztoku. Výživový doplněk neobsahuje cukry, lepek, konzervační látky. Je vhodný i pro diabetiky a osoby s celiakií. 

Dávkování: Jedna lahvička jedenkrát denně po dobu 60 dní. Optimální doba užívání výživového doplňku je 60 dní. Dvouměsíční kúra obsahuje 3 balení, po 20 lahvičkách po 2,5 ml. Doporučená denní dávka obsahuje 100 µg peptidů v lahvičce roztoku. Obsah lahvičky se přenese na lžíci a dá se do úst, nejlépe pod jazyk. Pokud je to možné, nechá se působit 10–30 sekund a pak se polkne. Lze zapít malým množstvím vody nebo jiné tekutiny.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 14.5.2021
Je mi 48 let. V srpnu roku 2020 jsem podstoupil operaci kotníku z důvodu nekrózy, která byla důsledkem neléčeného úrazu. Při této operaci mi byla odstraněna část chrupavky. Přestože jsem řádně dodržoval klidový režim (cca 3 měsíce) a v průběhu rehabilitoval, stav se nijak nezlepšil. Kotník nesnesl žádnou delší zátěž (procházka, odnesení tašky s nákupem apod.). Výsledek magnetické rezonance po 6 měsících ukázal nezlepšující se stav. Po nepříznivém výsledku magnetické rezonance jsem začal aplikovat přípravek MOBILIS. Po 14 denní aplikaci došlo ke zhoršení stavu, na což jsem byl předem upozorněn, a proto jsem v aplikaci přípravku pokračoval. Přípravek jsem užíval 2 měsíce. Cca necelý měsíc po aplikaci přípravku došlo k rapidnímu zlepšení stavu do fáze, že jsem se vydal na 9 km procházku, kterou jsem absolvoval bez komplikací. Můj stav se teď zlepšuje ode dne ke dni a mám upřímnou radost, že se mohu vrátit k aktivnímu stylu života.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení