Bonomarlot®, doplněk stravy, peptidy

Kód: BNM
3 590 Kč
Skladem (2 ks)

Komplex peptidových frakcí z kostní dřeně.

Proč je kostní dřeň tak důležitá? Vznikají v ní zárodečné kmenové buňky, které se mohou proměnit v jakoukoliv jinou buňku. Také se v ní tvoří krev, tedy hlavně červené a bílé krvinky nebo krevní destičky. Tyto tři složky krve mají pro nás zásadní význam. Červené krvinky dopravují k buňkám kyslík a odvádějí z nich oxid uhličitý. Bílé krvinky tvoří základ naší imunity. Krevní destičky mají na starosti srážlivost krve.

Vzhledem k předpisům EU Vám nemůžeme sdělit všechny přínosy tohoto doplňku stravy. Více informací o produktu si můžete vyhledat např. podle názvu produktu na cizojazyčných internetových stránkách, na internetových stránkách výrobce, nebo v odborné literatuře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení (1 tobolka): peptidový komplex A-20 (peptidy kostní dřeně), mikrokrystalická celulóza (E460, tekutý prostředek), želatina (zapouzdřovací prostředek), cukrová řepa (pojivo), laktóza (pomocná látka-zvlhčovadlo), škrob ( stabilizátor), tween-80 (emulgátor). 

Doporučené denní dávkování: 1-2 tobolky 2krát denně ráno a večer před jídlem. Doporučená doba kúry je 1 měsíc. Kúru je možné opakovat po 6 měsících. Před použitím si prosím pozorně přečtěte informace na vnějším obalu a informace v příbalovém letáku.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není určen pro děti do 3 let. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Přípravek neslouží jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí, v originálním balení na suchém místě. Chraňte před světlem a teplotou nad +25 ℃.

Balení: 60 tobolek

Hmotnost: 12 g

Výrobce: VITA Ltd., 7, Staroputilovsky Val, bldg 2, Litera A, 192148, Saint Petersburg, Rusko 

Země původu: Rusko

Dovozce a distributor pro ČR: Unlimit Beauty s.r.o., IČO: 09277480, Revoluční 1403/28, 110 00 Praha 1, www.idun.cz

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
T Avatar autora | 16.8.2022
Výborný produkt, skvělé výsledky, doporučuji