Bonomarlot lingual®, doplňky stravy, peptidy

Kód: CRL-L5
1 430 Kč
Skladem (5 ks)

Pro hematopoetický systém
Peptidy extrahované z kostní dřeně mají selektivní účinek na buňky hematopoetického systému, normalizují jejich metabolismus, zvyšují funkční aktivitu.

  • při anémii různého původu (anemický typ),
  • při komplexní léčbě onkologických pacientů,
  • při hypoalimentaci.

Vzhledem k předpisům EU Vám nemůžeme sdělit všechny přínosy tohoto doplňku stravy. Více informací o produktu si můžete vyhledat např. podle názvu produktu na cizojazyčných internetových stránkách, na internetových stránkách výrobce, nebo v odborné literatuře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účinnost Bonomarlot® lingual byla definována v klinických studiích. Je účinný při obnově funkční činnosti krvetvorného systému při poruchách různé geneze, včetně vlivu extrémních faktorů vnějšího prostředí, po onemocněních s anémií, při malnutrici a při stárnutí pro udržení funkce krvetvorného systému.

Složení: Voda,peptidový komplex A-20 (peptidy kostní dřeně)

Doporučené denní dávkování: Užívat pod jazyk 5–6 kapek přibližně 10–15 minut před jídlem 3–4krát denně. Doporučená doba kúry je 1 měsíc. Kúru je možné opakovat po 3–6 měsících. Před použitím si prosím pozorně přečtěte informace na vnějším obalu a informace v příbalovém letáku.

Denní dávka (1 ml) obsahuje: 10 mg peptidového komplexu A-20.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není určen pro děti do 3 let. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Přípravek neslouží jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí, v originálním balení na suchém místě. Chraňte před světlem a teplotou nad +25 ℃.

Balení: 10 ml

Výrobce: CBA VITA Ltd., 7, Staroputilovsky Val, bldg 2, Litera A, 192148, Saint Petersburg, Rusko 

Země původu: Rusko

Dovozce a distributor pro ČR: Unlimit Beauty s.r.o., IČO: 09277480, Revoluční 1403/28, 110 00 Praha 1, www.idun.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: