Chitomur lingual®, doplňky stravy, peptidy

Kód: CRL-L2
1 190 Kč
Skladem (4 ks)

Komplex peptidových frakcí z močového systému. 

Peptidy extrahované z močového měchýře mají selektivní účinek na buňky stěn močového měchýře, normalizují metabolismus a stimulují svalový tonus detruzoru nebo svěrače. Vzhledem k předpisům EU Vám nemůžeme sdělit všechny přínosy tohoto doplňku stravy. Více informací o produktu si můžete vyhledat např. podle názvu produktu na cizojazyčných internetových stránkách, na internetových stránkách výrobce, nebo v odborné literatuře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účinnost lingválního doplňku stravy Chitomur® byla definována v klinických studiích. Je účinný pro obnovu porušeného močení různého původu, včetně patologického průběhu klimakteria u žen, onemocnění prostaty u mužů, vlivu extrémních faktorů vnějšího prostředí, podvýživy a ve stáří pro normalizaci funkce močového měchýře.

Složení: Voda,peptidový komplex A-12 (peptidy močového měchýře).

Doporučené denní dávkování: Užívat pod jazyk 5–6 kapek přibližně 10–15 minut před jídlem 3–4krát denně. Doporučená doba kúry je 1 měsíc. Kúru je možné opakovat po 3–6 měsících. Před použitím si prosím pozorně přečtěte informace na vnějším obalu a informace v příbalovém letáku.

Denní dávka (1 ml) obsahuje: 10 mg peptidového komplexu A-12.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není určen pro děti do 3 let. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Přípravek neslouží jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí, v originálním balení na suchém místě. Chraňte před světlem a teplotou nad +25 ℃.

Balení: 10 ml

Výrobce: CBA VITA Ltd., 7, Staroputilovsky Val, bldg 2, Litera A, 192148, Saint Petersburg, Rusko 

Země původu: Rusko

Dovozce a distributor pro ČR: Unlimit Beauty s.r.o., IČO: 09277480, Revoluční 1403/28, 110 00 Praha 1, www.idun.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: