Chondromix®, doplněk stravy

Kód: CHDM
Novinka
Značka: GNC PM Pharma
590 Kč
Skladem (3 ks)

Komplexní doplněk stravy s chondroitinem, glukosaminem, MSM, extraktem z hroznových jader, katalázou, extraktem z boswellie a superoxiddismutázou. 

Vzhledem k předpisům EU Vám nemůžeme sdělit všechny přínosy tohoto doplňku stravy. Více informací o produktu si můžete vyhledat např. podle názvu produktu na cizojazyčných internetových stránkách, na internetových stránkách výrobce, nebo v odborné literatuře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: MCC (nosič), chondroitin sulfát, glukosamin, methylsulfonylmethan, bramborový škrob (nosič), extrakt z hroznových jader, laktóza (plnivo), šelak (glazovaný prostředek), stearát vápenatý (tekutý prostředek), aerosil (tekutý prostředek), kataláza, extrakt z boswellie, oxid titaničitý (barvivo), superoxiddismutáza, maltodextrin (nosič).

Doporučené denní dávkování: 1 tableta dvakrát denně, během jídla. Doporučená doba kúry je 4-6 týdnů. Kúru je možné opakovat kdykoliv v průběhu roku Před použitím si prosím pozorně přečtěte informace na vnějším obalu a informace v příbalovém letáku.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není určen pro děti do 3 let. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Přípravek neslouží jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí, v originálním balení na suchém místě. Chraňte před světlem a teplotou nad +25 ℃

Balení: 30 tobolek

Hmotnost: 15,6 g

Výrobce: ZAO GNC PM Pharma, Rusakovovská 22, 107014, Moskva, Rusko

Země původu: Rusko

Dovozce a distributor pro ČR: Unlimit Beauty s.r.o., IČO: 09277480, Revoluční 1403/28, 110 00 Praha 1, www.idun.cz

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: