Health. Anti-age complex NB®, doplněk stravy, peptidy

Kód: 756
3 340 Kč
Skladem

Multifunkční anti-age komplex se širokými účinky. Proti vráskám a pro zářivou a pevnou pokožku. Vhodný také k doplnění energie. Pro Váš aktivní život.

Obsahuje peptidy z epifýzy a z B-buněk imunitního systému (B-lymfocyty).

Vzhledem k předpisům EU Vám nemůžeme sdělit všechny přínosy tohoto doplňku stravy. Více informací o produktu si můžete vyhledat např. podle názvu produktu na cizojazyčných internetových stránkách, na internetových stránkách výrobce, nebo v odborné literatuře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: Peptid z epifýzy (AA-1), peptid z B-vazby imunitního systému (AA-3), kyselina glutamová, kyselina asparagová, extrakt z astragalu, 5-hydroxytryptofan (extrakt z grifonku), kyselina listová (vitamin B9).

Doporučené denní dávkování: 1 kapsle denně během jídla. Doporučená doba kúry je 4-6 týdnů. Kúru je možné opakovat kdykoliv v průběhu roku. Před použitím si prosím pozorně přečtěte informace na vnějším obalu a informace v příbalovém letáku.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není určen pro děti do 3 let. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Přípravek neslouží jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí, v originálním balení na suchém místě. Chraňte před světlem a teplotou nad +25 ℃.

Balení: 30 kapslí

Hmotnost: 7,5 g

Výrobce: LLC Sunset, str. Samoylovoy 5, 192102, St. Petersburg, Rusko

Země původu: Rusko

Dovozce a distributor pro ČR: Unlimit Beauty s.r.o., IČO: 09277480, Revoluční 1403/28, 110 00 Praha 1,  www.idun.cz.

EAN: 4627099311204

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: