Felicita®, doplněk stravy, peptidy

Kód: FLCT
650 Kč
Skladem (2 ks)

Komplexní doplněk stravy obsahuje výtažky z pupenů karafiátu, trávy bazalky a skořice, vitaminy skupiny B, kyselinu listovou a pantothenát vápenatý.

Vzhledem k předpisům EU Vám nemůžeme sdělit všechny přínosy tohoto doplňku stravy. Více informací o produktu si můžete vyhledat např. podle názvu produktu na cizojazyčných internetových stránkách, na internetových stránkách výrobce, nebo v odborné literatuře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: Uhličitan hořečnatý, regulátor srážlivosti MCC, vitaminový premix (obsahující vitaminy C, B1, B6, B12, PP, pantotenát vápenatý, kyselinu listovou, biotin), hřebíček, bazalka, lecitin, skořice, tyrosin, arginin, fenylalanin, 5-hydroxytryptofan, stearan vápenatý.

Doporučené denní dávkování: Dospělí a děti starší 14 let: 1 tobolka denně během jídla. Doporučená doba kúry je 4-6 týdnů. Kúru je možné opakovat kdykoliv v průběhu roku. Před použitím si prosím pozorně přečtěte informace na vnějším obalu a informace v příbalovém letáku.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není určen pro děti do 3 let. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Přípravek neslouží jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí, v originálním balení na suchém místě. Chraňte před světlem a teplotou nad +25 ℃.

Balení: 30 tablet

Hmotnost: 5,1 g

Výrobce: JCS GNC PM Pharma, Rusakovovská 22, 107014, Moskva, Rusko

Země původu: Rusko

Dovozce a distributor pro ČR: Unlimit Beauty s.r.o., IČO: 09277480, Revoluční 1403/28, 110 00 Praha 1, www.idun.cz

Číslo šarže a Expirace: Uvedeno na obalu. Expirace 2 roky od data výroby uvedeného na obalu.

EAN: 462709931079

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: