Femalin®, doplněk stravy

Kód: FML
450 Kč
Skladem (1 ks)

Komplexní doplněk stravy pro ženy na bázi extraktu z jamu vlnatého, amazonské viagry a yohimbe a dále pak revestratolu a biogenní aminokyseliny L-argininu.

Jam vlnatý a amazonská viagra přispívají v menopauzálnímu komfortu a hormonální rovnováze.

Vzhledem k předpisům EU Vám nemůžeme sdělit všechny přínosy tohoto doplňku stravy. Více informací o produktu si můžete vyhledat např. podle názvu produktu na cizojazyčných internetových stránkách, na internetových stránkách výrobce, nebo v odborné literatuře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: L-arginin, želatinová tobolka (želatina, barvivo E171), extrakt dioscorea naproti (divoký yam), MCC (nosič), extrakt z muira puama, extrakt z kúry yohimbe, resveratrol, stearát vápenatý (tekutý prostředek).

Doporučené denní dávkování: Dospělé ženy 1 tobolku denně během jídla. Doporučená doba kúry je 1 měsíc. Kúru je možné opakovat kdykoliv v průběhu roku. Před použitím si prosím pozorně přečtěte informace na vnějším obalu a informace v příbalovém letáku.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není určen pro děti do 3 let. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Přípravek neslouží jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí, v originálním balení na suchém místě. Chraňte před světlem a teplotou nad +25 ℃.

Balení: 30 tobolek

Hmotnost: 12,9 g

Výrobce: ZAO GNC PM Pharma, Rusakovovská 22, 107014, Moskva, Rusko

Země původu: Rusko

Dovozce a distributor pro ČR: Unlimit Beauty s.r.o., IČO: 09277480, Revoluční 1403/28, 110 00 Praha 1,  www.idun.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: