Gelmaks, čaj

Kód: GMC
170 Kč
Vyprodáno (>5 ks)

Čaj s imunomodulačními a antiparazitárními účinky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fytotea je nálev nebo odvar z plodů, květů, stonků nebo kořenů různých bylin, který dobře ovlivňuje stav různých systémů organismu v závislosti na kombinaci složek získaného nápoje. Jeho struktura kromě vitaminů a minerálních látek zahrnuje aminokyseliny, éterické oleje, třísloviny a mnoho dalších užitečných kombinací. Pravidelná aplikace fytotéky při dodržení určitého dávkování, které nepřesahuje denní potřebu organismu na živiny, dokáže normalizovat metabolické procesy a zvýšit imunitu.

Čaj s imunomodulačními a antiparazitárními účinky. Odstraňuje příznaky intoxikace organismu. Zvyšuje tonus a imunitu. Normalizuje funkce střev a plic. Zasahuje do růstu plísňové flóry po antibiotické léčbě.
Doporučuje se:
stavy způsobené imunosupresí,
parazitární a plísňovou invazí jako součást komplexních programů,
chronické intoxikace,
porušení mikroflóry,
poruchy trávení,
při provádění programů komplexní očisty organismu.

Složení:
Zelený čaj, kořen zázvoru lékařského (Zingiber officinale), kůra krušiny olšové (Frangula alnus Mill.), hřebíček (Dianthus L.), máta peprná (Mentha piperita L.), kořen lékořice lysé (Glycyrrhiza glabra L.). ), bylina hypericum perforatum (Herbe Hypericum), skořice (Canella altia a C. laurifolia), plody kardamomu (Elettaria Cardamomum L.), extrakt z plodů embliky (Emblica officinalis L.).

Doporučení denní dávkování: Jednou na noc, nalačno.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: