Glandokort®, doplněk stravy, peptidy

Kód: GLD
2 890 Kč
Skladem (3 ks)

Komplex peptidových frakcí z nadledvin.

Vzhledem k předpisům EU Vám nemůžeme sdělit všechny přínosy tohoto doplňku stravy. Více informací o produktu si můžete vyhledat např. podle názvu produktu na cizojazyčných internetových stránkách, na internetových stránkách výrobce, nebo v odborné literatuře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Glandokort® obsahuje komplex peptidových frakcí nadledvin. Peptidy spolupracují s nadledvinami. 

Nadledviny jsou složeny z kůry a dřeně.

Kůra produkuje pohlavní hormony a kortikosteroidy:

  • aldosteron – mineralokortikoid, který reguluje hospodaření s Na+, konkrétně zvyšuje resorpci sodíku v distálním tubulu ve sběracích kanálcích
  • stresový hormon – glukokortikoid, který připravuje organismus na zátěž, zvyšuje hladinu glukózy v krvi a má protizánětlivý účinek. Při přebytku stresového hormonu nastává Cushingův syndrom (tloustnutí obličeje a břicha, hypertenze), naopak při jeho nedostatku může dojít k hypotenzi či zbarvení kůže.

Dřeň produkuje stresové hormony:

  • adrenalin – připravuje na zátěž, zvyšuje srdeční frekvenci, systolický tlak, staživost, vazodilataci ve svalech, vazokonstrikci v kůži, uvolňuje svaly dýchací soustavy, zvyšuje hladinu krevní glukózy
  • noradrenalin – vazokonstrikce, zvýšení diastolického tlaku; je mediátorem (neurotransmiterem) sympatiku

Složení:  (V jedné tobolce): peptidový komplex A-17 (peptidy nadledvin), mikrokrystalická celulóza (E460, tekutý prostředek), želatina (zapouzdřovací prostředek), cukrová řepa (pojivo), laktóza (pomocná látka-zvlhčovadlo), škrob (stabilizátor) ), tween-80 (emulgátor).

Denní dávka obsahuje: (2 tobolky), 20 mg peptidového komplexu A-17.

Dávkování: Dospělí 1–2 tobolky 1–2krát denně s jídlem. Délka kúry - 1 měsíc. Doporučujeme opakovat po 4-6 měsících.

Upozornění: Nepřekračujte denní doporučené dávkování. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není určen pro děti do 3 let. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Není určeno jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí, v originálním balení na suchém místě. Chraňte před světlem a teplotou nad +25 ℃.

Balení: 60 tobolek

Hmotnost: 12 g

Výrobce: VITA Ltd., 7, Staroputilovsky Val, bldg 2, Litera A, 192148, Saint Petersburg, Rusko

Dovozce a distributor pro ČR: Unlimit Beauty s.r.o.,Revoluční 1403/28,Praha 1, www.idun.cz.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: