GPL Femme

Kód: 1021
6 390 Kč
Doba dodání je 10 dnů

Hlavním úkolem GPL® Femme  je minimalizovat post-COVID změny a poruchy v těle a obnovit fungování cévního, nervového, endokrinního a reprodukčního systému

Komplexní cytomaxy

Detailní informace

Detailní popis produktu

GPL® Femme je inovativní komplexní přípravek zpomalující procesy stárnutí v organismu. Je vytvořen na bázi peptidových extraktů štítné žlázy, cév, velkého mozku, jater, epifýzy a vaječníků. Každá složka má individuální dávkování. 

Jedinečnost GPL® Femme spočívá v tom, že je svým složením speciálně navržena pro ženy. Produkt pomáhá tělu pracovat harmoničtěji a efektivněji.

Hlavním úkolem GPL® Femme je minimalizovat postcovidní změny a poruchy v mužském těle, obnovit normální fungování kardiovaskulárního, nervového, endokrinního a reprodukčního systému. Produkt tedy pomáhá prodloužit mládí a udržet zdraví.

Účinek :

  • minimalizuje post-covid změny a poruchy v těle,
  • komplexně obnovuje činnost cévního, nervového, endokrinního a reprodukčního systému,
  • obnovuje imunitní systém,
  • normalizuje činnost epifýzy a nastavuje správný rytmus funkce nadledvin,
  • harmonizuje celkový stav těla prostřednictvím fyziologické obnovy neuroendokrinní osy,
  • obnovuje metabolické procesy, bojuje proti inzulínové rezistenci,
  • přispívá ke zvládání stresu a předchází předčasnému vyčerpání reprodukčního systému,
  • inhibuje procesy stárnutí.

Ingredience:

mikrokrystalická celulóza (plnidlo); obal tobolky (hydroxypropylmethylcelulóza (plnidlo), voda, karagenan (zahušťovadlo), octan draselný (regulátor kyselosti)); kyselina lipoová; peptidový komplex A-2 obsahující aminokyseliny (kyselina L-glutamová, kyselina L-asparagová, L-prolin); peptidový komplex A-7 obsahující aminokyseliny (L-lysin, kyselina L-glutamová, kyselina L-asparagová); peptidový komplex A-3 obsahující aminokyseliny (L-lysin, kyselina L-glutamová); peptidový komplex A-5 obsahující aminokyseliny (kyselina L-glutamová, kyselina L-asparagová, L-arginin); peptidový komplex A-15 obsahující aminokyseliny (kyselina L-glutamová, kyselina L-asparagová, L-glycin); peptidový komplex A-8 obsahující aminokyseliny (kyselina L-glutamová, kyselina L-asparagová, L-arginin); vápenaté soli mastných kyselin (protispékavá látka).

Další zdroj peptidů (aminokyselin).

Doporučení pro použití:

dospělí 1 kapsli jednou denně během jídla. V případě potřeby lze kurz opakovat 2-3krát ročně.

Hlavní komponenty:

Kyselina lipoová  — je potřebná pro antioxidační ochranu, detoxikaci organismu, snížení krevního cukru, ochranu jaterních buněk, kontrolu hmotnosti, zpomalení procesu stárnutí.

Peptidový komplex A-2  — selektivně působí na buňky štítné žlázy, normalizuje buněčný metabolismus a reguluje jejich funkce.

Peptidový komplex A-3  — má selektivní účinek na různé buňky cévní stěny, normalizuje metabolismus a reguluje funkce cévního systému.

Peptidový komplex A-5  — poskytuje selektivní účinek na buňky nervové tkáně a velkého mozku, normalizuje buněčný metabolismus a reguluje jejich funkce.

Peptidový komplex A -7 — poskytuje selektivní účinek na jaterní buňky, normalizuje buněčný metabolismus a reguluje jejich funkce.

Peptidový komplex A-8  — selektivně působí na buňky neuroendokrinního systému, normalizuje metabolismus v buňkách epifýzy a sekreci melatoninu, reguluje metabolismus hormonů, zajišťuje zvláštní regulační účinek na epifýzu a působí na celé tělo.

Peptidový komplex A-15  — přináší selektivní účinek na ovariální buňky, reguluje metabolické procesy ve vaječnících, podporuje zrání vajíček a obnovuje cyklickou aktivitu vaječníků.

 

Formulace GPL® Femme obsahuje 65 mg peptidů na kapsli:

Peptidy epifýzy — 5 mg
cerebrum peptidy — 10 mg
Cévní peptidy — 10 mg
Jaterní peptidy — 15 mg
Peptidy štítné žlázy — 15 mg
ovariální peptidy — 10 mg
kyselina alfa-lipoová

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není určen pro děti do 3 let. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Přípravek neslouží jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí, v originálním balení na suchém místě. Chraňte před světlem a teplotou nad +25 ℃.

Balení: 30 tobolek

Výrobce: PHARMACOR PRODUCTION Ltd.,  Rapischeva str. 14, bld 5,ste. 247, Saint Petersburg, Rusko

Země původu: Rusko

Dovozce a distributor pro ČR: Unlimit Beauty s.r.o., IČO: 09277480, Revoluční 1403/28, 110 00 Praha 1, www.idun.cz

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: