Imusil®, doplněk stravy

Kód: IMS
390 Kč
Skladem (4 ks)

Přípravek s kvasinkovými probiotickými bifidobakteriemi, extraktem z echinacey, vitaminu C a kvasinkovými probiotiky laktobacily.

Echianacea přispívá mj. k přirozené obranyschopnosti organismu.

Vitamin C přispívá mj. k:

  • udržení normální funkce imunitního systému, a to i během intenzivního fyzického výkonu a po něm
  • snížení míry únavy a vyčerpání
  • ochraně buněk před oxidativním stresem

Vzhledem k předpisům EU Vám nemůžeme sdělit všechny přínosy tohoto doplňku stravy. Více informací o produktu si můžete vyhledat např. podle názvu produktu na cizojazyčných internetových stránkách, na internetových stránkách výrobce, nebo v odborné literatuře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: Laktóza (plnivo), želatinová tobolka (želatina, potravinářské barvivo E171), mikrokrystalická celulosa (lepidlo regulující látku), kvasinkové probiotické bifidobakterie, extrakt z byliny echinacea, vitamin C, kvasinkové probiotikum laktobacil, stearát vápenatý (tekutý prostředek).

Doporučené denní dávkování:  1-2 tobolek 2krát denně ráno a večer před jídlem. Doporučená doba kúry je 1 měsíc. V případě potřeby můžete opakovat. Možno užívat po celý rok. Před použitím si prosím pozorně přečtěte informace na vnějším obalu a informace v příbalovém letáku.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí, v originálním balení na suchém místě. Chraňte před světlem a teplotou nad +25 ℃.

Balení: 20 tobolek

Hmotnost: 6,2 g

Výrobce: GNC PM Pharma, Rusakovovská 22, 107014, Moskva, Rusko

Země původu: Rusko

Dovozce a distributor pro ČR: Unlimit Beauty s.r.o., IČO: 09277480, Revoluční 1403/28, 110 00 Praha 1, www.idun.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: