Indosine®, doplněk stravy

Kód: IDS
950 Kč
Skladem (2 ks)

Vícesložkový doplněk stravy jako zdroj koenzymu Q10 a flavonoidů. 

Vzhledem k předpisům EU Vám nemůžeme sdělit všechny přínosy tohoto doplňku stravy. Více informací o produktu si můžete vyhledat např. podle názvu produktu na cizojazyčných internetových stránkách, na internetových stránkách výrobce, nebo v odborné literatuře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: MCC (prostředek regulující lepivost), laktóza (plnivo), extrakt z mléčně bílé duhovky, kataláza, bramborový škrob (nosič), šelak (glazovaný prostředek), stearát vápenatý (tekutý prostředek), aerosil (tekutý prostředek), koenzym Q10, superoxiddismutáza, oxid titaničitý (barvivo), extrakt z brokolice, indol-3-karbinol, maltodextrin (nosič).

Doporučené denní dávkování: 1 tableta jednou denně během jídla. Doporučená doba kúry je 4-6 týdnů. Kúru je možné opakovat kdykoliv v průběhu roku. Tablety před použitím nelámejte nebo nedrťte. Před použitím si prosím pozorně přečtěte informace na vnějším obalu a informace v příbalovém letáku.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není určen pro děti do 3 let. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Přípravek neslouží jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí, v originálním balení na suchém místě. Chraňte před světlem a teplotou nad +25 ℃.

Balení: 30 tablet

Hmotnost: 18,9 g

Výrobce: GNC PM Pharma, Rusakovovská 22, 107014, Moskva, Rusko

Země původu: Rusko

Dovozce a distributor pro ČR: Unlimit Beauty s.r.o., IČO: 09277480, Revoluční 1403/28, 110 00 Praha 1, www.idun.cz

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
T Avatar autora | 16.8.2022
Výborný produkt, skvělé výsledky - doporučuji