Likam®, doplněk stravy

Kód: 852
640 Kč
Doba dodání je 10 dnů

Vícesložkový doplněk stravy s přírodním borovicovým komplexem a extraktu z kořene astragalu.

Vzhledem k předpisům EU Vám nemůžeme sdělit všechny přínosy tohoto doplňku stravy. Více informací o produktu si můžete vyhledat např. podle názvu produktu na cizojazyčných internetových stránkách, na internetových stránkách výrobce, nebo v odborné literatuře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: MCC (nosič), glycin, arginin, přírodní borovicový komplex, kyselina glutamová, kyselina asparagová, alanin, lykopen, extrakt z kořene astragalu, resveratrol, 5-hydroxytryptofan, aerosil (tekutina), stearan vápenatý (tekutina).

Doporučené denní dávkování: Dospělí a děti starší 14 let 1-2 tablety denně během jídla. Doporučená doba kúry je 4-6 týdnů. Kúru je možné opakovat kdykoliv v průběhu roku. Před použitím si prosím pozorně přečtěte informace na vnějším obalu a informace v příbalovém letáku.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není určen pro děti do 3 let. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Přípravek neslouží jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí, v originálním balení na suchém místě. Chraňte před světlem a teplotou nad +25 ℃.

Balení: 30 tobolek.

Hmotnost: 15 g

Země původu: Rusko

Dovozce a distributor pro ČR: Unlimit Beauty s.r.o., IČO: 09277480, Revoluční 1403/28, 110 00 Praha 1, www.idun.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: