Mesotel tablety®, doplněk stravy

Kód: MST-T
Novinka
Značka: Mesotel
510 Kč
Doba dodání je 10 dnů

Tablety s resveratrolem, glycinem a vitamínem B₆.

Vzhledem k předpisům EU Vám nemůžeme sdělit všechny přínosy tohoto doplňku stravy. Více informací o produktu si můžete vyhledat např. podle názvu produktu na cizojazyčných internetových stránkách, na internetových stránkách výrobce, nebo v odborné literatuře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: Mikrokrystalická celulóza (lepidlo regulující látku), glycin, cholin bitartarát, extrakt ze zeleného čaje, bramborový škrob (střední), resveratrol, stearát vápenatý (tekutý prostředek), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6).

Doporučené denní dávkování: Pro dospělé a děti starší 14 let - 1 tableta jednou denně během jídla před polednem. Doporučená doba kúry je 4-6 týdnů. Kúru je možné opakovat kdykoliv v průběhu roku. Před použitím si prosím pozorně přečtěte informace na vnějším obalu a informace v příbalovém letáku.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není určen pro děti do 3 let. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Přípravek neslouží jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí, v originálním balení na suchém místě. Chraňte před světlem a teplotou nad +25 ℃.

Balení: 30 tablet

Hmotnost: 18,6 g

Výrobce: GNC PM Pharma, Rusakovovská 22, 107014, Moskva, Rusko

Země původu: Rusko

Dovozce a distributor pro ČR: Unlimit Beauty s.r.o., IČO: 09277480, Revoluční 1403/28, 110 00 Praha 1, www.idun.cz

Číslo šarže a Expirace: uvedeny na obalu 

EAN: 4627099310283

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: