Olecap®, doplněk stravy

Kód: OLC
530 Kč
Doba dodání je 10 dnů

Vícesložkový doplněk stravy s rybím a lněným olejem a vitamíny A a E.

Vzhledem k předpisům EU Vám nemůžeme sdělit všechny přínosy tohoto doplňku stravy. Více informací o produktu si můžete vyhledat např. podle názvu produktu na cizojazyčných internetových stránkách, na internetových stránkách výrobce, nebo v odborné literatuře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: Lososový olej ze studené vody (rybí olej), lněný olej, skořápka (želatina, glycerin (změkčovadlo), čištěná voda), retinolpalmitát (vitamin A), alfa-tokoferol-acetát (vitamin E), tokoferolová směs (antioxidant).

Doporučené denní dávkování: Dospělí a děti starší 14 let jedna tobolka 2-3krát denně během jídla. Doporučená doba kúry je 4-6 týdnů. Kúru je možné opakovat kdykoliv v průběhu roku. Před použitím si prosím pozorně přečtěte informace na vnějším obalu a informace v příbalovém letáku.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není určen pro děti do 3 let. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Přípravek neslouží jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí, v originálním balení na suchém místě. Chraňte před světlem a teplotou nad +25 ℃

Balení: 30 kapslí

Hmotnost: 25,2 g

Výrobce: Sibfarmkontrakt, Nakhimova 8/11, 634034, Tomsk, Rusko

Země původu: Rusko

Dovozce a distributor pro ČR: Unlimit Beauty s.r.o., IČO: 09277480, Revoluční 1403/28, 110 00 Praha 1, www.idun.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: