Pinealon®, doplněk stravy, peptidy

Kód: PNL
2 290 Kč
Doba dodání je 10 dnů

Komplex laboratorně syntetizovaných krátkých peptidů z mozku.

Cytogeny jsou syntetizovány z přírodních aminokyselin, čímž získávají kopii pracovní části nejaktivnější peptidové oblasti ze všech komplexů, které jsou obsaženy v extraktu.

Vzhledem k předpisům EU Vám nemůžeme sdělit všechny přínosy tohoto doplňku stravy. Více informací o produktu si můžete vyhledat např. podle názvu produktu na cizojazyčných internetových stránkách, na internetových stránkách výrobce, nebo v odborné literatuře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: peptidový komplex AC-5- (arginin, kyselina glutamová, kyselina asparagová. Pomocné látky: mikrokrystalická celulosa (E460), řepný cukr, laktóza, škrob, tween-80. 

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není určen pro děti do 3 let. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Přípravek neslouží jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Před použitím si prosím pozorně přečtěte informace na vnějším obalu a informace v příbalovém letáku.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí, v originálním balení na suchém místě. Chraňte před světlem a teplotou nad +25 ℃.

Balení: 60 tobolek

Hmotnost: 12 g

Výrobce: CBA VITA Ltd., 7, Staroputilovsky Val, bldg 2, Litera A, 192148, Saint Petersburg, Rusko

Země původu: Rusko

Dovozce a distributor pro ČR: Unlimit Beauty s.r.o., IČO: 09277480, Revoluční 1403/28, 110 00 Praha 1, www.idun.cz 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: