Revifort®, doplněk stravy

Kód: RVF
2 190 Kč
Doba dodání je 10 dnů

Doplněk stravy obsahuje výtažky z hub Cordyceps, Reishi, Shiitake a Maitake.

Vzhledem k předpisům EU Vám nemůžeme sdělit všechny přínosy tohoto doplňku stravy. Více informací o produktu si můžete vyhledat např. podle názvu produktu na cizojazyčných internetových stránkách, na internetových stránkách výrobce, nebo v odborné literatuře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: Želatinová tobolka (jedlá želatina, potravinářské barvivo), extrakt z hub shiitake, extrakt z houby Reishi, extrakt z houby maitake, extrakt z houby cordyceps, extrakt z Echinacea purpurea, laktóza (plnivo), citrát zinečnatý, extrakt z thalli laminaria, oxid křemičitý činidlo), selen sodný.

Doporučené denní dávkování: 1 tobolka 2krát denně, během jídla. Doporučená doba kúry je 1 měsíc. Kúru je možné opakovat po 10 dnech. Před použitím si prosím pozorně přečtěte informace na vnějším obalu a informace v příbalovém letáku.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není určen pro děti do 3 let. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Přípravek neslouží jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí, v originálním balení na suchém místě. Chraňte před světlem a teplotou nad +25 ℃

Balení: 60 tobolek

Hmotnost: 18,6 g

Výrobce: CJCS GNC PM Pharma, Rusakovovská 22, 107014, Moskva, Rusko
Země původu: Rusko

Dovozce a distributor pro ČR: Unlimit Beauty s.r.o., IČO: 09277480, Revoluční 1403/28, 110 00 Praha 1, www.idun.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: