Revilab ML 01®, doplněk stravy, peptidy

Kód: ML01
2 290 Kč
Skladem (3 ks)

Bioregulátor nové generace proti vráskám a pro mladistvý vzhled pokožky.

Obsahuje peptidy z epifýzy, B-buněk imunitního systému (B-lymfocyty) a jater.

Řada Revilab ML® obsahuje vícesložkové peptidové přípravky, jejichž jedinečnost spočívá v principu působení „vše v jednom“. Každý z 9 přípravků řady ML obsahuje řadu krátkých peptidů.

Informace od výrobce

Vzhledem k předpisům EU Vám nemůžeme sdělit všechny přínosy tohoto doplňku stravy. Více informací o produktu si můžete vyhledat např. podle názvu produktu na cizojazyčných internetových stránkách, na internetových stránkách výrobce, nebo v odborné literatuře.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: Tobolka (želatina, HPMC, potravinářský oxid titaničitý), askorbylpalmitát (vitamin C), MCC (nosič), bitartrát cholinu, omega-3 polynenasycené mastné kyseliny (kyselina alfa-linolová, obsahuje nosič sorbitol a maltodextrin), kyselina glutamová, kyselina asparagová, laktóza (plnivo), směs tokoferolů (vitamin E), stearát vápenatý (tekutý prostředek), resveratrol, peptidový komplex AA-1 (tetarapeptid sestávající z L-alaninu, kyseliny L-glutamové, kyseliny L-asparagové a L -glycin), AA-3 (dipeptid sestávající z L-lysinu a kyseliny L-glumatické), stearát vápenatý (tekutý prostředek), AA-10 (tripeptid sestávající z kyseliny L-glutamové, kyseliny L-asparagové a L-leucinu), retinol palmitát (vitamin A), 5-hydroxytryptofan (extrakt z griffonie).

Doporučené denní dávkování: 1 tobolka denně během jídla. Doporučená doba kúry je 4–6 týdnů. Kúru je možné opakovat kdykoliv v průběhu roku. Před použitím si prosím pozorně přečtěte informace na vnějším obalu a informace v příbalovém letáku.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není určen pro děti do 3 let. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Přípravek neslouží jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí, v originálním balení na suchém místě. Chraňte před světlem a teplotou nad +25 ℃.

Balení: 30 tobolek

Hmotnost: 11,7g

Výrobce: CJSC GNC PM Pharma, Rusakovskaya 22, 107014, Moskva, Rusko

Země původu: Rusko

Dovozce a distributor pro ČR: Unlimit Beauty s.r.o., IČO: 09277480, Revoluční 1403/28, 110 00 Praha 1,  www.idun.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: