Revilab ML 03®, doplněk stravy, peptidy

Kód: ML03
2 290 Kč
Skladem (1 ks)

Bioregulátor nové generace.

Obsahuje peptidy z mozku, sítnice a cév.

Řada Revilab ML® obsahuje vícesložkové peptidové přípravky, jejichž jedinečnost spočívá v principu působení „vše v jednom“. Každý z 9 přípravků řady ML obsahuje řadu krátkých peptidů.

Vzhledem k předpisům EU Vám nemůžeme sdělit všechny přínosy tohoto doplňku stravy. Více informací o produktu si můžete vyhledat např. podle názvu produktu na cizojazyčných internetových stránkách, na internetových stránkách výrobce, nebo v odborné literatuře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: Cholin bitartarát, tobolka (želatina, HPMC, potravinářský oxid titaničitý), MCC (nosič), polynenasycené mastné kyseliny omega-3 (kyselina alfa-linolová, obsahuje nosič sorbitol a maltodextrin), extrakt z tagetů (obsahuje lutein a zeaxanthin), laktóza (plnivo), extrakt gematokokkusu (obsahuje astaxanthin), stearát vápenatý (tekutý prostředek), peptidový komplex AA-5 (tripeptid sestávající z kyseliny L-glutamové, kyseliny L-asparagové a L-argininu), peptidový komplex AA-6 (dipeptid skládající se z L-lysinu a kyseliny L-glutamové), oxidu křemičitého (tekutého činidla), peptidového komplexu AA-7 (tripeptid sestávající z L-lysinu, L-glutamové a L-asparagové kyseliny), hydrochloridu thiaminu (vitaminu B 1 ), riboflavin hydrochlorid (vitamin B 2 ), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B 6).

Doporučené denní dávkování: 1 tobolka denně během jídla. Doporučená doba kúry je po dobu 4–6 týdnů. Kúru je možné opakovat kdykoliv v průběhu roku. Před použitím si prosím pozorně přečtěte informace na vnějším obalu a informace v příbalovém letáku.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není určen pro děti do 3 let. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Přípravek neslouží jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí, v originálním balení na suchém místě. Chraňte před světlem a teplotou nad +25 ℃.

Balení: 30 tobolek

Hmotnost: 11,7g

Výrobce: CJSC GNC PM Pharma, Rusakovskaya 22, 107014, Moskva, Rusko

Země původu: Rusko

Dovozce a distributor pro ČR: Unlimit Beauty s.r.o., IČO: 09277480, Revoluční 1403/28, 110 00 Praha 1,  www.idun.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: