Revilab ML 04 ®, doplněk stravy, peptidy

Kód: ML04
2 290 Kč
Skladem (1 ks)

Bioregulátor nové generace.

Obsahuje peptidy z epifýzy, cév a srdce.

Řada Revilab ML® obsahuje vícesložkové peptidové přípravky, jejichž jedinečnost spočívá v principu působení „vše v jednom“. Každý z 9 přípravků řady ML obsahuje řadu krátkých peptidů.

Vzhledem k předpisům EU Vám nemůžeme sdělit všechny přínosy tohoto doplňku stravy. Více informací o produktu si můžete vyhledat např. podle názvu produktu na cizojazyčných internetových stránkách, na internetových stránkách výrobce, nebo v odborné literatuře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: MCC (nosič), tobolka (želatina, HPMC, oxid titaničitý na bázi barviva), laktóza (plnivo), polynenasycené mastné kyseliny omega-3 (kyselina alfa-linolová, obsahuje střední sorbitol a maltodextrin), resveratrol, nikotinamid, rutin, stearát vápenatý ( tekutý prostředek), peptidový komplex AA-8 (tetrapeptid sestávající z L-alaninu, kyseliny L-glutamové, kyseliny L-asparagové a L-argininu), peptidový komplex AA-1 (tetrapeptid sestávající z L alaninu, kyseliny L-glutamové, L - kyselina asparagová a L-glycin), komplex peptidu AA-7 (tripeptid skládající se z L-lysinu, L-glutamové a L-asparagové kyseliny), oxid křemičitý (tekutý prostředek).

Doporučené denní dávkování: 1 tobolka denně během jídla. Doporučená doba kúry je 4–6 týdnů. Kúru je možné opakovat kdykoliv v průběhu roku. Před použitím si prosím pozorně přečtěte informace na vnějším obalu a informace v příbalovém letáku.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není určen pro děti do 3 let. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Přípravek neslouží jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí, v originálním balení na suchém místě. Chraňte před světlem a teplotou nad +25 ℃.

Balení: 30 tobolek

Hmotnost: 11,7g

Výrobce: CJSC GNC PM Pharma, Rusakovskaya 22, 107014, Moskva, Rusko

Země původu: Rusko

Dovozce a distributor pro ČR: Unlimit Beauty s.r.o., IČO: 09277480, Revoluční 1403/28, 110 00 Praha 1,  www.idun.cz

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 8.5.2021
Velice spokojený. Super!