Revilab ML 05®, doplněk stravy, peptidy

Kód: ML05
2 290 Kč
Skladem (3 ks)

Bioregulátor nové generace.

Obsahuje peptidy z T-buněk imunitního systému (T-lymfocyty), průdušek, plic a žaludku.

Řada Revilab ML® obsahuje vícesložkové peptidové přípravky, jejichž jedinečnost spočívá v principu působení „vše v jednom“. Každý z 9 přípravků řady ML obsahuje řadu krátkých peptidů.

Vzhledem k předpisům EU Vám nemůžeme sdělit všechny přínosy tohoto doplňku stravy. Více informací o produktu si můžete vyhledat např. podle názvu produktu na cizojazyčných internetových stránkách, na internetových stránkách výrobce, nebo v odborné literatuře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: MCC (nosič), kapsle (želatina, HPMC, potravinářský oxid titaničitý), laktóza (plnivo), omega-3 polynenasycené mastné kyseliny (kyselina alfa-linolová, obsahuje nosič sorbitol a maltodextrin), extrakt lékořice, směs tokoferolů (vitamin E), peptidový komplex AA-2 (tripeptid obsahující kyselinu L-glutamovou, kyselinu L-asparagovou a L-prolin), stearát vápenatý (tekutý prostředek), oxid křemičitý (tekutý prostředek), AA-14 (tripeptid skládající se z L -alanin, kyselina L-glutamová, kyselina L-asparagová a kyselina L-leucin) a AA-15 (tripeptid sestávající z kyseliny L-glutamové, kyseliny L-asparagové, kyseliny L-glutamové a L-glycinu), retinol (vitamin A ).

Doporučené denní dávkování: 1 tobolka denně během jídla. Doporučená doba kúry je 4-6 týdnů. Kúru je možné opakovat kdykoliv v průběhu roku. Před použitím si prosím pozorně přečtěte informace na vnějším obalu a informace v příbalovém letáku.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není určen pro děti do 3 let. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Přípravek neslouží jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí, v originálním balení na suchém místě. Chraňte před světlem a teplotou nad +25 ℃.

Balení: 30 tobolek

Hmotnost: 11,7g

Výrobce: CJSC GNC PM Pharma, Rusakovskaya 22, 107014, Moskva, Rusko

Země původu: Rusko

Dovozce a distributor pro ČR: Unlimit Beauty s.r.o., IČO: 09277480, Revoluční 1403/28, 110 00 Praha 1,  www.idun.cz

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PK Avatar autora | 30.9.2021
Jsem silný kuřák a když jsem na nějaké akci tak vykouřím klidně i krabičku za večer. Užívat jsem začal před 2 měsíci a teď je to o hodně lepší. Necítím tlak na plicích ani bolest.
5
R Avatar autora | 7.5.2021
Jsem maximálně spokojen, plíce mě již nebolí