Revilab ML 06 ®, doplněk stravy, peptidy

Kód: ML06
2 290 Kč
Skladem (1 ks)

Bioregulátor nové generace.

Obsahuje peptidy z jater, slinivky břišní, plic a žaludku.

Řada Revilab ML® obsahuje vícesložkové peptidové přípravky, jejichž jedinečnost spočívá v principu působení „vše v jednom“. Každý z 9 přípravků řady ML obsahuje řadu krátkých peptidů.

Vzhledem k předpisům EU Vám nemůžeme sdělit všechny přínosy tohoto doplňku stravy. Více informací o produktu si můžete vyhledat např. podle názvu produktu na cizojazyčných internetových stránkách, na internetových stránkách výrobce, nebo v odborné literatuře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: MCC (nosič), kapsle (želatina, HPMC, potravinářský oxid titaničitý), extrakt z kořene lékořice, polynenasycené mastné kyseliny omega-3 (kyselina alfa-linolová, obsahuje střední sorbitol a maltodextrin), dextróza (nosič), ovocný extrakt z artyčoku, laktóza (plnivo), extrakt z jahodových listů, extrakt z listů jitrocele, peptidový komplex AA-11 (tetrapeptid sestávající z L-lysinu, kyseliny L-glutamové, kyseliny L-asparagové a L-tryptofanu), AA-10 (tripeptid sestávající z L- kyselina glutamová, kyselina L-asparagová a L-leucin) a AA-15 (tripeptid sestávající z kyseliny L-glutamové, kyseliny L-asparagové a L-glycinu), stearát vápenatý (tekutý prostředek), oxid křemičitý (tekutý prostředek).

Doporučené denní dávkování: 1 tableta denně během jídla. Doporučená doba kúry je 4–6 týdnů. Kúru je možné opakovat kdykoliv v průběhu roku. Před použitím si prosím pozorně přečtěte informace na vnějším obalu a informace v příbalovém letáku.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není určen pro děti do 3 let. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Přípravek neslouží jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí, v originálním balení na suchém místě. Chraňte před světlem a teplotou nad +25 ℃.

Balení: 30 tobolek

Hmotnost: 11,7g

Výrobce: CJSC GNC PM Pharma, Rusakovskaya 22, 107014, Moskva, Rusko

Země původu: Rusko

Dovozce a distributor pro ČR: Unlimit Beauty s.r.o., IČO: 09277480, Revoluční 1403/28, 110 00 Praha 1,  www.idun.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: