Revilab ML 07®, doplněk stravy, peptidy

Kód: ML07
2 290 Kč
Skladem (2 ks)

Bioregulátor nové generace pro muže.

Obsahuje peptidy z epifýzy, cév, varlat a močového měchýře. 

Doporučeno pro:

  • poruchy močení způsobené onemocněním prostaty, 
  • chronická prostatitida, 
  • adenom prostaty, 
  • erektilní dysfunkce, 
  • zvýšení funkční aktivity v mužském organismu,
  • normalizace mužského hormonálního stavu, 
  • normalizace mobility spermií.

Řada Revilab ML® obsahuje vícesložkové peptidové přípravky, jejichž jedinečnost spočívá v principu působení „vše v jednom“. Každý z 9 přípravků řady ML obsahuje řadu krátkých peptidů.

Vzhledem k předpisům EU Vám nemůžeme sdělit všechny přínosy tohoto doplňku stravy. Více informací o produktu si můžete vyhledat např. podle názvu produktu na cizojazyčných internetových stránkách, na internetových stránkách výrobce, nebo v odborné literatuře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: L-arginin, laktóza (plnivo), tobolka (želatina, HPMC, potravinářský oxid titaničitý), L-karnitin L-tartarát, omega-3 polynenasycené mastné kyseliny (kyselina alfa-linolová, obsahuje nosič sorbitol a maltodextrin), citrát zinečnatý, stearát vápenatý (tekutý prostředek), peptidový komplex AA-1 (tetrapeptid sestávající z L-alaninu, kyseliny L-glumatické, kyseliny L-asparagové a L-glycinu), peptidový komplex AA-7 (tripeptid sestávající z L-lycinu, L- kyselina glumatová a kyselina L-asparatová), peptidový komplex AA-12 (tetrapeptid sestávající z L-lycinu, kyseliny L-glumatové a kyseliny L-asparatové a L-glycin), peptidový komplex AA-13 (dipeptid sestávající z kyseliny L-glumatové Kyselina L-asparatová), oxid křemičitý (tekutý prostředek).

Doporučené denní dávkování: 1 tobolka denně během jídla. Doporučená doba kúry je 4-6 týdnů. Kúru je možné opakovat kdykoliv v průběhu roku. Před použitím si prosím pozorně přečtěte informace na vnějším obalu a informace v příbalovém letáku.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není určen pro děti do 3 let. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Přípravek neslouží jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí, v originálním balení na suchém místě. Chraňte před světlem a teplotou nad +25 ℃.

Expirace 1/4/2023

Balení: 30 tobolek

Hmotnost: 11,7g

Výrobce: CJSC GNC PM Pharma, Rusakovskaya 22, 107014, Moskva, Rusko

Země původu: Rusko

Dovozce a distributor pro ČR: Unlimit Beauty s.r.o., IČO: 09277480, Revoluční 1403/28, 110 00 Praha 1,  www.idun.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: