Revilab SL 02®, doplněk stravy, peptidy

Kód: SL02
740 Kč
Doba dodání je 10 dnů

Vícesložkový balzám pro ústní dutinu z řady Revilab® s peptidy.

Obsahuje peptidy z mozku, oční sítnice a cévní stěny.

Řada vícesložkových peptidových přípravků Revilab SL® pro sublingvální aplikaci – přípravek rozpustíte pod jazykem (nepolykejte). Přípravek se vstřebává skrze sliznici dutiny ústní.

Složky (peptidy a extrakty z fytogeneze) jsou v přípravcích řady Revilab SL® perfektně kombinované.

Vzhledem k předpisům EU Vám nemůžeme sdělit všechny přínosy tohoto doplňku stravy. Více informací o produktu si můžete vyhledat např. podle názvu produktu na cizojazyčných internetových stránkách, na internetových stránkách výrobce, nebo v odborné literatuře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: čištěná voda, heřmánkový extrakt, xylitol, hydrogenovaný ricinový olej PEG-40, pomerančová silice, taxifolin, extrakt z lékořice, propolisový extrakt, extrakt z máty peprné, sacharin sodný, peptidový komplex AA-7, peptidový komplex AA-5, peptidový komplex AA-6, sorban draselný, benzoan sodný, hřebíčková silice, myristamidopropalkonium-chlorid, přírodní aroma "Menthol", eugenol, limonen.

Doporučené denní dávkováníAplikujte ráno a večer, vždy 5-10 kapek pod jazyk. Doporučená doba kúry je 1 měsíc. Kúru je možné opakovat kdykoliv v průběhu roku. Před použitím si prosím pozorně přečtěte informace na vnějším obalu a informace v příbalovém letáku.

Upozornění: Přírodní sediment produktu je přijatelný. Před použitím dobře protřepejte. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Přípravek neslouží jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Balení: 10 ml

Výrobce: "CBA "VITA", Staroputilovsky val 7/2, lit. A, St. Petersburg, 192148, Rusko

MS certifikát ISO 9001:2015 and GMP

Země původu: Rusko

Dovozce a distributor pro ČR: Unlimit Beauty s.r.o., IČO: 09277480, Revoluční 1403/28, 110 00 Praha 1, www.idun.cz

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MS Avatar autora | 22.5.2024
Tento produkt je na všechny problémy a najde si cestu ke zdraví.