Revilab SL 07®, doplněk stravy, peptidy

Kód: SL07
740 Kč
Skladem (3 ks)

Vícesložkový balzám pro ústní dutinu z řady Revilab® s peptidy.

Obsahuje peptidy z B-buněk imunitního systému (B-lymfocyty), dřeně a cévní stěny.

Řada vícesložkových peptidových přípravků Revilab SL® pro sublingvální aplikaci – přípravek rozpustíte pod jazykem (nepolykejte). Přípravek se vstřebává skrze sliznici dutiny ústní.

Složky (peptidy a extrakty z fytogeneze) jsou v přípravcích řady Revilab SL® perfektně kombinované.

Vzhledem k předpisům EU Vám nemůžeme sdělit všechny přínosy tohoto doplňku stravy. Více informací o produktu si můžete vyhledat např. podle názvu produktu na cizojazyčných internetových stránkách, na internetových stránkách výrobce, nebo v odborné literatuře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: čištěná voda, extrakt z heřmánku, xylitol, hydrogenovaný ricinový olej PEG-40, pomerančová silice, taxifolin, extrakt z lékořice, extrakt z propolisu, extrakt z máty peprné, sodná sůl sacharinu, peptidový komplex AA-4, peptidový komplex AA-7, peptidový komplex AA-3, sorban draselný, benzoan sodný, hřebíčková silice, chlorid myristamidopropalkonia, přírodní aroma "Menthol", kyselina listová (vitamin B9), vitamin B12 (kyanokobalamin), eugenol, limonen.

Doporučené denní dávkování: Aplikujte ráno a večer, vždy 5-10 kapek pod jazyk. Doporučená doba kúry je 1 měsíc. Kúru je možné opakovat kdykoliv v průběhu roku. Před použitím si prosím pozorně přečtěte informace na vnějším obalu a informace v příbalovém letáku.

Upozornění: Přírodní sediment produktu je přijatelný. Před použitím dobře protřepejte. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Přípravek neslouží jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Balení: 10 ml

Výrobce: "CBA "VITA", Rusko, 192148, St. Petersburg, Staroputilovsky val 7/2, lit. A, na základě smlouvy s "LNK", výhradně pro "Scientific and Production Center of revitalization and health”

SM certifikát ISO 9001-2015 and GMP

Země původu: Rusko

Dovozce a distributor pro ČR: Unlimit Beauty s.r.o., IČO: 09277480, Revoluční 1403/28, 110 00 Praha 1, www.idun.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: