Revimite

Kód: 876
430 Kč
Doba dodání je 10 dnů

Dietní doplněk stravy pro doplnění vitamínů a minerálů. Vzhledem k předpisům EU Vám nemůžeme sdělit všechny přínosy tohoto doplňku stravy. Více informací o produktu si můžete vyhledat např. podle názvu produktu na cizojazyčných internetových stránkách, na internetových stránkách výrobce, nebo v odborné literatuře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: Fruktóza, voda, koncentrát šťávy z granátového jablka, sójová omáčka, sójový lecitin, komplexní potravinářská přísada "pektin" (zahušťovadlo), extrakt z ovesné trávy, extrakt z echinacea purpurea, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z hroznových semen, sójové izoflavony, extrakt z kvasnic, sušený zázvor, Sum (brazilský ženšen), výživový doplněk "Grindsted FF M 612" (stabilizátor), pyrofosfát železa, hřebíček, sorban draselný (konzervant), komplexní potravinářská přísada "Nisin" (konzervant), vitamin V3 (nikotinamid), vitamin V6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamin B1 (thiamin hydrochlorid).

Doporučené denní dávkování: Dospělí a děti starší 14 let po 1 čajová lžička (10 g) 1-2x denně s jídlem. Doba kúry je 1 měsíc. V případě potřeby je možné opakovat kúru.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není určen pro děti do 3 let. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Přípravek neslouží jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí, v originálním balení na suchém místě. Chraňte před světlem a teplotou nad +25 ℃.

Balení: 100 g

Dovozce a distributor pro ČR: Unlimit Beauty s.r.o., IČO: 09277480, Revoluční 1403/28, 110 00 Praha 1, www.idun.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: