Reviplant®, doplněk stravy

Kód: RVP
1 350 Kč
Doba dodání je 10 dnů

Komplexní doplněk stravy obsahuje aminokyseliny leucin, valin, arginin, isoleucin a taurin.

Vzhledem k předpisům EU Vám nemůžeme sdělit všechny přínosy tohoto doplňku stravy. Více informací o produktu si můžete vyhledat např. podle názvu produktu na cizojazyčných internetových stránkách, na internetových stránkách výrobce, nebo v odborné literatuře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: Voda, fruktóza, koncentrovaná šťáva šípek, valin, arginin, kyselina citronová (E330, regulátor kyselosti), taurin, extrakt z artyčoku, šípkový extrakt, leucin, isoleucin; extrakt z lopuchu, extrakt z Rhaponticum, extrakt z hub, konzervační látky: benzoan sodný (E211) a sorban draselný (E202).

Doporučené denní dávkování: Dospělí a děti starší 14 let 1 čajová lžička (5,25 g) 2krát denně během jídla. Doporučení doba kúry je 1 měsíc. Kúru je možné opakovat 3-4krát jednoho roku. Před použitím si prosím pozorně přečtěte informace na vnějším obalu a informace v příbalovém letáku.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není určen pro děti do 3 let. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Přípravek neslouží jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí, v originálním balení na suchém místě. Chraňte před světlem a teplotou nad +25 ℃.

Balení: 200 ml

Výrobce: Prompak, Ligovskiy pr., 11, ap. 14, 191014, St. Pepetrsburg, Rusko

Země původu: Rusko

Dovozce a distributor pro ČR: Unlimit Beauty s.r.o., IČO: 09277480, Revoluční 1403/28, 110 00 Praha 1, www.idun.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: