Rinolax®, kosmetika, peptidy

Kód: 387
930 Kč
Skladem (1 ks)

Sada inovativních balzámů na nos s čistícím a protizánětlivým účinkem. Speciálně vytvořený pro prevenci a nápravu nachlazení. Obsahuje peptidy lymfatického systému a cév.


Rinolax®, kosmetika s peptidy. Obsah 50 ml/10 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyto balzámy jsou inovativní, účinné přípravky pro prevenci a nápravu nachlazení. Stimulují regenerační procesy v tkáních horních cest dýchacích. Terapeutické a profylaktické látky aktivují místní imunitu, pomáhají zmírnit příznaky ucpání a sucha v nosních cestách a dutinách. Pro dosažení co největšího účinku je nutné aplikovat balzámy v těchto krocích: nejprve očistit a poté aplikovat

Čistící balzám slouží:

 • proti nadměrnému vysychání nosní sliznice
 • pro lidi, kteří pracují v prašném prostředí
 • proti alergické rýmě
 • pro nosní hygienu
 • pro prevenci nemocí horních cest dýchacích


"Regenerační" balzám slouží:

 • proti zánětlivým onemocněním nosu a nosohltanu
 • chronická atrofická rýma
 • zánět vedlejších nosních dutin
 • pro pooperační rehabilitaci po chirurgických zákrocích na paranazálních dutinách
 • proti vazomotorické rýmě
 • pro prevenci bronchopulmonální patologie


Složení: „Čistící“ balzám: Aqua, Panthenol, minerální soli z Mrtvého moře, hyaluronát sodný, myristamidopropalkoniumchlorid.

„Regenerační“ balzám: olej z Prunus dulcis, olej z broskvových jader, éterický olej z menthy Piperita (máta peprná), éterický olej z eukalyptu, extrakt z listů Kalanchoe pinnata, thymol, BHT, éterický olej z citrusů Reticulata Blanco (mandarinka), éterický olej z melaleuca alternifolia, pinus sylv kónický éterický olej, peptidový komplex AA-3, peptidový komplex AA-7, limonen.

Použití: „Čistící“ balzám: Nejprve vyčistěte nosní dírky. Stříkněte 5 až 6 vstřiků do nosní dírky výše, poté otočte hlavu a opakujte postup pro druhou nosní dírku. Vysmrkejte nos a osušte si nosní dírky. Procedura by neměla být prováděna méně než 45 minut před odchodem ven. Protože v dutinách může zůstat zbytková voda. Aplikuje se 2 až 4krát denně, pokud je to nutné, v průběhu nejméně 10 dnů.

„Regenerační“ balzám: Po vyčištění nosních průchodů naneste regenerační balzám, nakloňte hlavu dozadu, naneste 1-2 kapky do každého nosního průchodu. Lehce masírujte křídla nosu, abyste lépe rozložili balzám po sliznici. Aplikuje se 2 až 4krát denně, pokud je to nutné, v průběhu nejméně 10 dnů. 

Výrobce:"CBA" at RAS "VITA", Staroputilovsky val 7/2, lit. A, St. Petersburg, 192148, Rusko. MS certifikát ISO 9001:2015 and GMP. 

Poštovní adresa: P.O. Box 59, Moskva, 127 137, Rusko. Telefon: ­+7(495)640-06-14. www.peptidesco.com

Dovozce a distributor pro ČR: Unlimit Beauty s.r.o., Revoluční 1403/28, Praha 1, www.idun.cz

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 8.7.2021
O Rinolaxu jsem se dozvěděl od svého známého. Mám dva syny a oba trpí od raného dětství alergickou rýmou na pyl, prach apod. Do dnešního dne jsme vyzkoušeli kde co. Lidově řečeno od babských rad až po návštěvu specializovaného lékaře. Upřímně jsem nečekal žádné zázraky, ale po aplikaci již zmíněného přípravku jsem mírně v šoku. V prvních třech dnech ustoupilo u obou synu nekončicí kýchání a pálení očí a po prvním týdnu užívání jsme zatočili i s věčným smrkáním. Když jsem se zmínil svému bratru, který má doma taky alergika, tak je u něho v rámci aplikace přípravku je průběh stejný. Určitě rád vyzkouším i další jejich produkty, protože těch zdravotních neduhů v rodině je více.