Vesugen®, doplněk stravy, peptidy

Kód: VSG2
2 290 Kč
Skladem (1 ks)

Komplex laboratorně syntetizovaných krátkých peptidů z cév.

Cytogeny jsou syntetizovány z přírodních aminokyselin, čímž získávají kopii pracovní části nejaktivnější peptidové oblasti ze všech komplexů, které jsou obsaženy v extraktu.

Vzhledem k předpisům EU Vám nemůžeme sdělit všechny přínosy tohoto doplňku stravy. Více informací o produktu si můžete vyhledat např. podle názvu produktu na cizojazyčných internetových stránkách, na internetových stránkách výrobce, nebo v odborné literatuře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení (1 tobolka): peptidový komplex AC-2 (lysin, kyselina glutamová, kyselina asparagová), mikrokrystalická celulóza (E460, tekutý prostředek), želatina (zapouzdřovací prostředek), cukrová řepa (pojivo), laktóza (pomocná látka-zvlhčovadlo), škrob (stabilizátor), tween-80 (emulgátor), chinolinová žluť, žlutá "západ slunce" (E104, E110 - barvivo pro kapsle).

Doporučené denní dávkování: 1–2 tobolky 1–2krát denně během jídla. Doporučená doba kúry je 10-30 dní. Kúru je možné opakovat kúru za 4–6 měsíců. Před použitím si prosím pozorně přečtěte informace na vnějším obalu a informace v příbalovém letáku.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není určen pro děti do 3 let. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Přípravek neslouží jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí, v originálním balení na suchém místě. Chraňte před světlem a teplotou nad +25 ℃.

Balení: 60 tobolek

Hmotnost: 12 g

Výrobce: CBA VITA Ltd., 7, Staroputilovsky Val, bldg 2, Litera A, 192148, Saint Petersburg, Rusko

Země původu: Rusko

Dovozce a distributor pro ČR: Unlimit Beauty s.r.o., IČO: 09277480, Revoluční 1403/28, 110 00 Praha 1, www.idun.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: